Site Loader

Automatické ovládanie spojky Autoclutch API sa vyznačuje predovšetkým presným a komfortným ovládaním pedálu spojky. Pohon ovládania je umiestnený v interiéri vozidla hneď vedľa pedálu spojky a je ovládaný riadiacou jednotkou zariadenia.

Riadiaca jednotka vyhodnocuje jazdné parametre vozidla a podľa aktuálneho nastavenia uvoľňuje spojkový pedál do optimálnej polohy. Vďaka možnosti nastavenia celého radu parametrov, je možné činnosť spojky nastaviť presne podľa požiadaviek zákazníka, podľa podmienok, v ktorých sa automobil pohybuje.

Riadiaca jednotka má tri, na sebe nezávislé pamäte, do ktorých je možné nastaviť správanie ovládania pri rôznych situáciách (rozjazd do kopca, chod vzad…). Nastavenie spojky podľa požadovaného programu je možné uskutočniť jednoduchým stlačením príslušného tlačidla.

  • Navyše, užívateľ sám dokáže nastavovať parametre chodu spojky a kedykoľvek ich prispôsobiť momentálnej potrebe a jazdným podmienkam.
  • Automatické ovládanie spojky AutoClutch API je možné kombinovať s ovládaním pedálov brzdy a plynu.
  • Autoclutch API je univerzálne zariadenie a je ho možné namontovať takmer do všetkých typov vozidiel, ktoré nemajú automatickú prevodovku.

Úpravu je možné hradiť formou príspevku na úpravu vozidla, ktorú poskytuje Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Post Author: a-amc