Site Loader

Ručné ovládanie Alfred Bekker je navrhnuté a vyrobené vždy presne pre konkrétny typ vozidla. Vďaka unikátnemu systému ukotvenia vo vozidle je možné riadenie prispôsobiť individuálnym požiadavkám zákazníka na nastavenie vzdialenosti a sily ovládania. Preto je ovládanie vozidla s týmto riadením pre Vás rovnako jednoduché a pohodlné ako pre vodiča bez postihnutia.

Riadenie sa ovláda ľavou rukou, kde pri jemnom pritiahnutí k sebe pridávate plyn a zatlačením od seba brzdíte. Ruka môže ostať na volante a riadenie vykonávať iba prstami. Výhodou tohto riadenia je ovládanie bez zloženia ruky z volantu. Po namontovaní ručného riadenia je možné auto riadiť aj zdravou osobou, nakoľko je zachovaná pôvodná funkcia nožného ovládania.

Ručné ovládanie existuje v celom rade modifikácií a je ním možné upraviť vozidlá s, aj bez automatickej prevodovky.

Pri vozidlách bez automatickej prevodovky je možné ovládanie skombinovať s automatickým ovládaním spojky AutoClutch API.

Je možné namontovať v prípade potreby len samostatnú brzdu alebo samostatný plyn.

Úpravu je možné hradiť formou príspevku na úpravu vozidla, ktorú poskytuje Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Ceny za ručné ovládanie ale aj všetky ostatné úpravy automobilov je možné stanoviť až na základe zhodnotenia rozsahu postihnutia, typu a technického stavu upravovaného vozidla a ďalších faktorov. Pre bližšie informácie nás prosíme kontaktujte na telefónnych číslach alebo emailoch uvedených v kontaktoch.

Post Author: a-amc